...
Skryť informácieZobraziť informácie

Interiérové štúdio

Interiérové štúdio Ficek Design sa venuje návrhu interiérov a výrobou nábytku na mieru do rodinných domov a bytov. Dnešná doba interiérového dizajnu je nastavená na individuálny prístup. Toto si vyžaduje vytváranie originálnych interiérov a nábytku na mieru. V navrhovaní funkčných a esteticky príjemných obytných priestorov sme špecialisti. Interiérový dizajn svojim klientom vytvárame na mieru podľa ich požiadaviek.

 • Dizajnér: Mgr.art. Roman Ficek
 • Šéf výroby: Dušan Kuchta
DIZAJN

Interiérové štúdio Ficek Design

Som interiérový dizajnér Roman Ficek a spolu s manželkou vediem naše interiérové štúdio Ficek Design. V oblasti interiérového dizajnu a nábytku pôsobim od roku 2007. Špecializujeme sa na dizajn obytných priestorov rodinných domov a bytov, rekreačných chát a dreveníc. Dizajnujeme rozsiahle interiéry, ale aj malé projekty v podobe jednej izby. Navrhujeme interiéry novostavieb, ale aj rekonštrukcie. Navrhneme Vám kvalitné dispozičné riešenie tak aby spĺňalo vaše požiadavky na fungovanie.

Moderný interiér a nábytok

Venujeme sa dizajnu moderných interiérov a nábytku na mieru. Máme radi čisté jednoduché línie, kvalitné materiály a produkty. Interiérovým dizajnom žijeme každý deň a riešime v ňom množstvo požiadaviek na bývanie. Ako odborníci v odbore Vám vieme poradiť s výberom materiálov a produktov aby ste dostali to najlepšie za cenu, ktorú investujete. Ak potrebujete pomoc odborníka v oblasti interiérového dizajnu, napíšte nám.

17
Rokov skúseností
VÝROBA

Výroba nábytku Ficek Design

Okrem návrhu interiéru zabezpečujeme našim klientom aj kvalitný nábytok na mieru. Naše začiatky v oblasti výroby nábytku začínajú od roku 2015, kedy sa klienti začali dopytovať po realizácii. Najskôr sme vyrábali len časť interiérových návrhov vďaka externej stolárskej dielni DK Nábytok. Dopyt po výrobe nábytku sa nám z roka na rok stupňoval. Náš dlhoročný vzťah so skúsenou stolárskou dielňou DK Nábytok smeroval k fúzii, ktorú sme realizovali o pár rokov neskôr v roku 2023. Myšlienka spojiť dizajn a výrobu bol pre nás kľúčový a krok bližšie k dodaniu, čo najlepšej služby klientom. Vďaka tejto našej fúzii Vám dnes vieme vyrobiť a dodať všetok nábytok, ktorý navrhneme. 

Interiérové štúdio a výroba nábytku

Výroba sa zameriava hlavne na nábytok na mieru do moderných interiérov rodinných domov alebo bytov. Každý dobrý kus nábytku si vyžaduje návrh z interiérového štúdia, na ktorý Vám  následne pripravíme cenovú ponuku a po jej schválení sa plánuje výroba. Vyrábame kuchynské linky, nábytok do obývačky, vstupu či kúpeľne. Výroba šatníkových skríň, samostatných šatníkov, postelí, stolov sú pre nás samozrejmosťou. Detské a študentské izby sú pre našu výrobu zhmotnením detského kreatívneho sveta.

Plánovanie výroby nábytku na mieru

Vzhľadom na vyťaženosť a náročnosť stolárskej práce si treba termíny plánovať v dostatočnom predstihu. Preto s našimi klientmi priebežne komunikujeme ohľadom pripravenosti priestorov na zameranie a následne s termínom začatia výroby. Snažíme sa byť flexibilný a vychádzať klientovi v ústrety v rámci našich kapacitných možností. Disponujeme malou, ale modernou stolárskou dielňou a vďaka našej flexibilnosti vieme vyrobiť akýkoľvek atyp na mieru.

Interiérové štúdio - postup

 • Vytvorenie cenovej ponuky: 

Cenovú ponuku na návrh interiéru Vám vieme vypracovať na základe pôdorysu a zoznamu miestnosti, ktoré sa budú navrhovať.

 • Zameranie a obhliadka priestorov: 

Po schválení cenovej ponuky si s klientom dohodneme obhliadku priestorov aby sme si mohli pripraviť podklady k návrhu interiéru.

 • Konzultácia s klientom: 

S klientom si prekonzultujeme jeho predstavy ako by mal interiér vypadať. Aký štýl dizajnu sa mu páči a ako by mal byť farebne a materiálovo ladený. Veľkou pomôckou je nachystaná inšpirácia.

 • Návrh konceptu: 

Požiadavky klienta najskôr zapracujeme do dispozičného návrhu a ten potom konzultujeme a upravujeme do finálnej podoby.

 • Vizualizácia a prezentácia: 

Hotový dispozičný návrh interiéru domu alebo bytu sa spracuje vo forme vizualizácii, ktoré sa potom konzultujú s klientom. 

 • Technická dokumentácia: 

Po schválení finálnych vizualizácii Vám spracujeme podklady potrebné k realizácii interiéru. Zakreslíme potrebné výkresy, výpis produktov a iné potrebné podklady.

 • Odovzdanie návrhu: 

Hotový návrh interiéru spolu s technickou dokumentáciou odovzdáme klientovi a dohodneme sa na rozsahu realizácie interiéru.

 • Realizácia: 

Automaticky ponúkame klientovi službu výroby nábytku na mieru. Ďalej mu vieme pomôcť s konzultáciami a výberom produktov z obchodov. Samozrejmosťou je aj autorský dozor a kontrola priebehu realizácie.

 • Záver:

Tak ako sú rôznorodé požiadavky klientov tak aj postupy alebo rozsah dizajnérskych služieb sa prispôsobuje danému projektu projektu rodinného domu alebo bytu. Klient nám predstaví jeho priority a my mu na základe požiadaviek pripravíme výstup, ktorý potrebuje.

NÁVRH INTERIÉRU

Interiérové štúdio Ficek Design je dizajnérsko-výrobna spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti interiérového dizajnu a výroby nábytku na mieru. U nás si môžete objednať návrh interiéru jednej izby alebo návrh celého domu alebo bytu. Tým, že sme aj výrobcovia nábytku vieme Vám navrhnúť aj samostatné nábytkové zostavy a tie vyrobiť na mieru. Navrhnúť lepšie a funkčnejšie dispozície sú u nás samozrejmosťou. Počas navrhovania dostanete aj množstvo rád, informácii a užitočných kontaktov. Poradíme Vám v oblasti materiálov a výberu produktov do interiéru. Taktiež poradíme, čo je praktické a čo viac dizajnové, čo by pre Vás a váš interiér bolo z pohľadu zhodnotenia najlepšie. Návrh interiéru šijeme klientom priamo na mieru, preto s výsledkom budete spokojní.

VÝROBA NÁBYTKU

Interiérové štúdio Ficek Design má vlastnú výrobu nábytku s najnovšími technológiami. Nie sme výrobný gigant, ale menšia dielňa, ktorá pristupuje ku každému projektu osobne a to sa páči nám aj našim spokojným zákazníkom. Nábytok a doplnky vyrábame z plošných nábytkových materiálov, z masívu, biodosiek a iných moderných materiálov, ktoré sú vhodné svojimi vlastnosťami do náročnejších prostredí. Výhodou našej výroby je to, že čo si navrhneme tak si vieme aj vyrobiť. Prepojením dizajnu a výroby nábytku na mieru dostanete od nás pekný a praktický balík, ktorý Vám šetrí čas a starosti. Nábytok na mieru je veľká časť realizácie v interiéry rodinných domov a bytov. Nábytok s vami odkonzultujeme, vyrobíme, dovezieme namontujeme a odovzdáme k užívaniu. Servis a údržba našich výrobkov je pre nás samozrejmosť.

PORADENSTVO

Služby interiérového štúdia Ficek Design nekončia návrhom a výrobou nábytku na mieru. V rámci realizácie Vám vieme pomôcť aj s osobným prístupom vo výbere materiálov a produktov v obchodoch. Vieme Vám pomôcť s priebehom realizácie formou obhliadok a kontrolných dní na stavbe. Konzultovať a hľadať nové dizajnové riešenia v prípade zmien, ktoré niekedy nastanú a treba sa s nimi popasovať. Poradenstvo dizajnéra počas realizácie je účtované hodinovou sadzbou a je vždy dohodnuté vopred. Klient si vie poradenstvo od dizajnéra objednať v ľubovoľnom rozsahu. Službu mu naceníme a po schválení si dohodneme termín. Danú problematiku, ktorú treba riešiť si dizajnér pripraví do stretnutia tak aby priebeh stretnutia bol konštruktívny a časovo efektívny. Preto ak si neviete poradiť alebo nemáte čas na realizáciu svojho bývania, obráťte sa na naše dizajnérske poradenstvo.

Najnovšie projekty

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.