...
Skryť informácieZobraziť informácie

Nábytok na mieru

Nábytok na mieru je neoddeliteľná súčasť moderného interiéru, bez ktorého si nevieme predstaviť dnešné zariaďovanie interiéru. Ficek Design disponuje modernou stolárskou dielňou, ktorá vyrobí a namontuje všetok nami navrhnutý nábytok na mieru. Špecializujeme sa hlavne na atypickú výrobu na mieru z plošných stolárskych materiálov alebo aj z masívu.

  • Dizajnér: Mgr.art. Roman Ficek
  • Šéf výroby: Dušan Kuchta
VÝROBA

Dizajn a výroba nábytku

Interiérové štúdio Ficek Design sa v rámci realizácie interiéru venuje hlavne nábytku na mieru. Od vzniku až dodnes sme si prešli spoluprácou s niekoľkými stolárskymi dielňami. Hlavným zlomom a smerovaním je spoločný príbeh interiérového štúdia Ficek Design a stolárskej dielne DK Nábytok, ktoré začalo v roku 2015. Stretli sme sa u spoločného klienta, ja ako dizajnér a Dušan ako výrobca kuchynskej linky. Vtedy sme ani len netušili, že sa naše cesty pretnú natoľko, že vznikne dlhoročné partnerstvo. Tak ako rástol dopyt po interiérovom dizajne, tak rástol dopyt aj po výrobe nábytku od našich klientov. Naša spolupráca z roka na rok rástla. Navzájom sme vedeli, že spojenie dizajnu a výroby je pre nás kľúčové a môžeme tak svojim klientom poskytnúť ešte kvalitnejšie služby. Náš dlhoročný vzťah v roku 2023 vyústil do fúzie. Teraz sa spoločne naplno venujeme dizajnu a výrobe nábytku na mieru. 

Výroba nábytku s tradíciou

Sme malá stolárska dielňa, ktorá sa zaoberá výrobou moderného nábytku na mieru. Nábytok Vám vieme zabezpečiť od návrhu cez výrobu a kvalitnú montáž. Naša stolárska dielňa historicky funguje od roku 1994 až dodnes. Dielňa začala ako rodinné stolárstvo v priestoroch hospodárskej budovy vedľa rodinného domu v obci Babín na Orave. Poctivou prácou sa rodinné stolárstvo vypracovalo na modernú stolársku dielňu, v ktorej svoje remeslo postupne prešlo z otca na syna. Moderné stolárske technológie, príjemné výrobné priestory a v neposlednom rade kvalitní ľudia zabezpečujú presnú stolársku výrobu. Vyrábame nábytok z plošných stolárskych materiálov. Špecializujeme sa hlavne na nábytok do obytných priestorov rodinných domov a bytov.

30
rokov skúsenosti

Všetok nábytok na mieru realizujeme v tejto modernej stolárskej dielni.

NÁBYTOK

Nábytok do celého interiéru

Hlavnou činnosťou našej výroby nábytku na mieru sú moderné obytné priestory. Venujeme sa malým jednoizbovým, ale aj komplexným viac izbovým projektom rodinných domov a bytov. Nábytok na mieru prechádza od návrhu a konzultáciu s klientom cez výrobu a nakoniec jeho montáž. Venujeme sa výrobe kuchynských liniek, obývačiek, obkladov stien, vstupov, detských izieb, spálni, šatníkov, pracovní a rôznych atypických nábytkových zostáv. Pod značkou Ficek Design Vám vieme vyrobiť a dodať všetok nábytok do interiéru, ktorý navrhneme.

Chcem nábytok na mieru

Plánujete výrobu kuchynskej linky alebo inej časti interiéru a ešte nemáte skúsenosť so spoluprácou s interiérovým štúdiom? Tu si môžete prečítať jednotlivé kroky k interiéru na mieru. Od cenovej ponuky a prípravy podkladov cez návrh nábytku alebo interiéru po technickú dokumentáciu či poradenstvo bytového architekta.  Pri prvotnej komunikácii s interiérovým dizajnérom je dobre aby ste si pripravili svoj moodboard ( inšpiračné obrázky interiéru ). My sme pre Vás pripravili na našom pintereste nástenku s modernými kuchyňami. Vyberte si interiér, ktorý Vás oslovuje aby sme sa na stretnutí vedeli baviť o štýle, farbách a materiáloch. Zaujíma Vás interiérový dizajn a chcete si prečítať aj ďalšie zaujímavé články kliknite na tento odkaz.

Nábytok na mieru navrhneme a vyrobíme do každého priestoru.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.