...
Skryť informácieZobraziť informácie

Moderné interiéry

Dnešné moderné interiéry domov alebo bytov sú navrhované klientovi priamo na mieru. My sa snažíme navrhovať nadčasové interiéry s čistými líniami. Do návrhov vyberáme poctivé materiály a produkty. Moderný interiér by mal spĺňať praktické témy údržby, ale zároveň by mal niečím zaujať. Kvalitný dizajn moderných interiérov vyvoláva v človeku emóciu a radosť z navrhnutého priestoru. Kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme s interiérovým dizajnom a výrobou nábytku na mieru.

  • Telefón: 0907 657 219
  • Email: ficekdesign@gmail.com

Moderné interiéry domov a bytov

Volám sa Roman Ficek a som dizajnérom v interiérovom štúdiu Ficek Design. Spolu s manželkou sa špecializujeme sa na dizajn interiérov rodinných domov a bytov. Pri navrhovaní interiérov obytných priestorov si vždy kladieme za cieľ zohľadniť požiadavky našich klientov. Na tejto stránke môžete vidieť prezentáciu našich projektov interiérov, ktoré sme vytvorili pre našich zákazníkov. Sústreďujeme sa na moderné interiéry s jednoduchou a čistou líniou a pri ich návrhu kladieme dôraz na praktickosť s pridaním určitého emočného prvku.

Pri navrhovaní interiérov sa snažím využiť kvalitné, moderné materiály a produkty. Vďaka výrobe nábytku na mieru vieme z väčšej časti zrealizovať interiér celkom sami. Takže čo si navrhneme tak si aj vyrobíme. Vždy sa snažím navrhovať moderný interiér s čistými líniami a dôrazom pre detail. Toto sa snažím prezentovať v našich návrhoch, ale aj vo výrobe nábytku na mieru. 

Bývanie v moderne zariadenom interiéry

Bývanie je pre mňa miestom útočiska pre oddych, rodinný čas a záľuby po náročnom dni v práci. Pri navrhovaní interiéru kladieme dôraz na praktickosť, aby ste nemuseli tráviť priveľa času upratovaním. Každý z nás prichádza domov s túžbou po relaxe a oddychu, nie s túžbou upratovať.

Interiéry, ktoré sme navrhli by mali hovoriť samé za seba. Ak sa vám páči štýl a dizajn, ktorým sa naše štúdio Ficek Design prezentuje, neváhajte nás kontaktovať. Rád Vám pomôžem vytvoriť niečo nové a moderné. Stačí ak mi pošlete pôdorys vášho bytu alebo rodinného domu a napíšete, ktoré miestnosti chcete navrhnúť. Do 24 hodín Vám vypracujeme cenovú ponuku na návrh interiéru.

Pozrite si náš návrh luxusného interiéru domu v hnedých tónoch, ktorý sme navrhli v modernom matnom prevedení. Alebo si pozrite ako sa dá vytvoriť bytový dizajn s 5m vysokým stropom a premeniť ho na moderný loftový byt. Ak máte radi luxus v podobe lesklých materiálov a tmavých farieb, peknou ukážkou je dizajn bytu v Žiline. Drevenice sú alternatívnym bývaním pre ľudí, ktorí chcú vypadnúť z ruchu veľkomesta. Pre tých je dobrou inšpiráciou interiér charty na Kysuciach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.