...
Skryť informácieZobraziť informácie

Bytový dizajn - moderný loft

Moderný bytový dizajn sme vytvorili pre otvorený priestor s výškou 5 m. Tento priestor s malou podlahovou plochou sme premenili na moderný loft. Loftový byt je peknou ukážkou aký originálny bytový dizajn viete vytvoriť z malej podlahovej plochy s vysokým stropom. Samozrejme si to vyžaduje oko dizajnéra. Tento loftový byt v centre Žiliny je plánovaný na prenájom.

  • Miesto: Žilina
  • Plocha: 45 m²
  • Dátum: 01/2023
  • Dizajnér: Roman Ficek

Bytový dizajn s 5 m vysokým stropom

Keď máte výnimočný priestor tak máte možnosť vytvoriť originálny bytový dizajn. Našou úlohou bolo navrhnúť funkčný byt, ktorý mal malú podlahovú plochu, ale 5m vysoký strop. V tomto prípade vás ako prvé napadne vytvoriť nejaké pódium a zvýšiť m2 podlahovej plochy. Tým sme teda začali. Vznikajúce problémy sme, postupne dizajnovými riešeniami zdolávali až z toho vznikol jeden originálny dizajnový byt. Pozrite si náš moderný lofotvý byt,  ktorý sme vytvorili úplne z prázdneho priestoru s vysokým stropom bez okien.

Dizajn je aj o farebnosti

Dizajn sme ladili do svetlých odtieňov bielej a šedej aby interiér pôsobil priestranne a svetlo. Kontrast me použili v drevených plochách a výraznej žltej sedačke, ktorá farebne oživila obytný priestor. Snažili sme sa o funkčný a moderný loftový byt, ktorý má škandinávsky nádych.

Print Friendly, PDF & Email
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.